Co może dla Ciebie zrobić Binance Margin?

Co może dla Ciebie zrobić Binance Margin?

NAJNOWSZE ARTYKUŁY Psychologia Inwestowania

Jeśli jesteś nowy w Binance Margin, perspektywa handlu z depozytem zabezpieczającym lub usłyszenie słowa „dźwignia finansowa” może wydawać się nieco przytłaczająca, ale handel na marginesie istnieje od dziesięcioleci i jest ku temu powód. Dla inwestorów jest to po prostu narzędzie do zwiększania ich siły handlowej przy jednoczesnym unikaniu ryzyka rynkowego.

Od czasu uruchomienia Binance Margin cieszy się on uznaniem użytkowników w ponad 200 krajach i regionach na całym świecie. Kiedy rynek i wzorce handlowe poruszają się w tym samym kierunku, handel z marżą może zwiększyć zyski, nawet jeśli rynek osiąga poniżej normy.

kup teraz

Zrozumienie handlu depozytem zabezpieczającym w ciągu kilku minut:
Mówiąc najprościej, handel z depozytem zabezpieczającym to metoda handlu aktywami przy użyciu funduszy dostarczonych przez stronę trzecią. Może być używany do otwierania zarówno długich, jak i krótkich pozycji lewarowanych.

Długie pozycje z dźwignią: Na rosnącym rynku, kiedy jesteś zwyżkowy na aktywach, możesz użyć Binance Margin, aby osiągnąć długi zysk handlowy.

Na przykład, jeśli spodziewasz się, że cena BTC wzrośnie, możesz pożyczyć USDT, aby kupić BTC po niskiej cenie. Następnie cena BTC rośnie, możesz sprzedać BTC po wysokiej cenie, a następnie zwrócić pożyczony USDT plus odsetki. Reszta środków jest uznawana za zysk z długiego handlu.

Pozycje z dźwignią krótką: Na spadającym rynku, gdy aktywa są niedźwiedzi, możesz użyć marginesu Binance, aby osiągnąć krótki zysk handlowy.

Na przykład, jeśli spodziewasz się, że cena BTC spadnie, możesz pożyczyć BTC, a następnie sprzedać ten BTC po wysokiej cenie, aby uzyskać USDT. Kiedy cena BTC spadnie, możesz kupić BTC po niskiej cenie, a następnie zwrócić pożyczony BTC wraz z odsetkami. Reszta środków jest traktowana jako zysk z krótkich obrotów.

Binance Margin pobiera niskie stawki opłat transakcyjnych, jednocześnie dzieląc głębokość rynku z Binance Spot, co czyni go jednym z najlepszych doświadczeń płynnościowych w branży dla entuzjastów handlu. Dzięki Binance możesz łatwo handlować i lewarować marże w ciągu kilku minut.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *