Abonament dla firm- Inpost

Inpost paczkomat Gościno tel: 730 608 208

Promocja i Reklama Zachodniopomorskie

W ostatnich czasach większość ludzi pracuje zakupy poprzez internet. Jest toż wygodne przede wszystkim ze względu na moc owoców również ich charakterów, które możemy odszukać w budowie. Parę kliknięć, pieniądze płyną z konta, i już jutro paczka z drogim przedmiotem otrzymuje się w własnych rękach. Również to wszystko bez obracania się z łóżka! Jest toż idylla dla starych klientów. Większość sklepów internetowych oferuje kilka opcji przesyłu paczki do odbiorcę. Najprostszym sposobem przekazu paczek broniły się ostatnio Paczkomaty InPostu.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Barlinek

Nowa firma, jaką jest InPost, wychodzi naprzód potencjalnym klientom. Oferuje specjalne abonamenty dla firm, dzięki którym mogą one zachować na wysyłce paczek, i jedna nazwa kurierska zyskuje stałego klienta. Same plusy! Dodatkowo, jeżeli człowiek nie jest do kraju przekonany co do sytuacji pracy pracowników InPostu, może kupić abonament na czas próbny. Je on 150 dobrych również jest dodatkowe rozwiązanie go do kraju 3 okresu rozliczeniowego. Jest toż szczególnie dobra droga dla przedsiębiorców, którzy dopiero wkraczają na kiermasz również nie wiedzą, który będzie zbyt na określony towar. Abonament próbny nosi nazwę MicroFirma, i za paczkę Paczkomatową zapłacimy od 8,99 zł, i za kurierską od 11,77 zł. Im dobrze paczek zostanie wysłanych, tym wartość pojedynczej paczki będzie mniejsza.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Barlinek

Umowa taka ma zarówno przesyłki wytwarzane przez kurierów do Paczkomatu, jak natomiast też dowożone bezpośrednio pod adres zamawiającego. InPost gwarantuje stałą cenę przez cały czas trwania umowy, a jeszcze zapewnia, że aż 95% paczek dotrze do odbiorcę już następnego dnia. Jest toż wyjątkowo dobre w stopniu przedświątecznym, gdzie szybka wysyłka potrafi stanowić na wagę złota. Warunki te tyczą się wszystkiego z abonamentów.

Abonamenty są wydane na mieszkające 12 i 24 miesiące. Małemu Firma 300 na 12 miesięcy kosztuje 300 zł. Możemy spowodować w jej ramach 20-50 paczek miesięcznie. InPost dedykuje ją przedsiębiorcom, którzy dopiero stawiają pierwsze ruchy w e-commerce. Paczki kurierskie już od 11,70, a Paczkomatowe od 8,94.

Midi Firma 600 na 12 miesięcy kosztuje 600 zł i trwa możliwość nadawania nim 50-100 paczek na miesiąc. Paczki kurierskie wyniosą od 11,29 wzwyż, a Paczkomatowe od 8,69 wzwyż. Największym abonamentem niededykowanym, świadczonym przez InPost jest Maxi Firma 1200. 1200 złotych kosztuje wysłanie od 100 do 200 paczek miesięcznie. Paczkomatowe kosztują od 8,56, a kurierskie od 10,71.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Barlinek

Abonamenty na 24 miesiące są dwa. Pierwszy to Niewielkiej Firma 300 (dla wysyłających 20 – 50 paczek miesięcznie), i kolejny to Midi Firma 600 (50-100 paczek miesięcznie). W liczbom przypadku paczki Paczkomatowe kosztują od 8,58, a kurierskie od 11,23. W nowym przypadku ceny dla paczek Paczkomatowych zakładają się od 8,54, a paczek kurierskich od 10,84.

Wszystkie dane powyżej ceny są cenami netto. Abonament można zwiększyć w przyszłości, jeśli firma dalej będzie się rozwijać. Każda kolejna paczka wysłana ponad limit kosztuje tyle, co w cenniku. Dodatkowo, przedsiębiorcy posiadający abonament otrzymują promocyjne ceny na pomoc stawki za pobraniem. InPost każdemu przedsiębiorcy oferuje dedykowaną, dostosowaną do jego potrzeb ochronę przed sprzedażową, a również możliwość czerpania z podjazdów kurierskich w jakimkolwiek momencie, w współzależności od potrzeb. Cena za paliwo jest dodatkowo wliczona w cenę abonamentu, nie trzeba się martwić o ukryte koszty.

Pomimo korzystania w przystępnej ofercie aż sześciu możliwości wyboru abonamentu, InPost jest skłonny także na związek z grubszymi klientami. Aby osiągnąć indywidualną ofertę abonamentu, należy zetknąć się z nazwą. Na karcie internetowej umieszczony został formularz kontaktowy. Można jeszcze wziąć z numeru infolinii. Wybranie abonamentu jest mocno łatwe – wystarczy przejść na ścianę InPostu w zakładkę z abonamentami, po czym wybrać najbardziej pasujący. Po podaniu danych kontaktowych, wpisaniu nazwy oraz numeru NIP firmy, przechodzimy do zbilansowania a do płatności. Okresem rozliczeniowym jest miesiąc. Wszystko można uzyskać bezpiecznie, przez internet.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Barlinek

Zobacz również Abonament Dla Firm- Inpost

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *