Oil Profit- logowanie

Oil Profit- logowanie

Edukacja Forex Poradnik

Wiele osób, szczególnie w obecnej sytuacji, stale poszukuje możliwości dodatkowego zarobku. Na pewno więc, wielu z was, przeglądając poszczególne strony internetowe, zwróciło uwagę na możliwości inwestycyjne jakie oferują niektóre platformy. Inwestować można np. w surowce, a powszechnie wiadomo, że w czołówce najbardziej rentownych surowców i tych, które są najbardziej pożądane, od wielu lat, niezmiennie króluje ropa naftowa. Jednak dla początkujących inwestorów, którzy dopiero noszą się z zamiarem wejścia na ten niezwykle szeroki i dość niebezpieczny rynek, zadanie to wydaje się być karkołomnym.

Oil Profit- logowanie

Wszechobecne jest przekonanie, że tego typu giełdy i „zabawa” na platformach inwestycyjnych, przeznaczone są dla doświadczonych inwestorów, którzy odznaczają się wystarczającą wiedzą odnośnie rynku surowców. Nie mniej jednak, twórcy Oil Profit, udowodnili, że zarabianie na ropie naftowej jest prostsze niż mogłoby ci się to wydawać, a nawet początkujący inwestorzy, mają tam ogromne szanse na zysk. Po pierwsze platforma oferuje ci darmową wersję demo i fikcyjne kilka tysięcy euro, które możesz wykorzystać by nauczyć się poszczególnych technik inwestycyjnych. Po drugie jest to swoisty algorytm, który działa automatycznie, byś ty mógł wyłapać najlepsze okazje do inwestycji swoich środków. Zastanawiasz się pewnie, jak założyć konto, by przetestować wersję demo- przy rezygnacji nie ponosisz żadnych strat, oraz czy tego typu konto jest darmowe. Spieszymy więc z odpowiedziami.

Oil Profit- logowanie
Oil Profit- logowanie

Jak zalogować się do Oil Profit?

Wbrew pozorom, samo zalogowanie się do Oil Profit i utworzenie tam konta nie wymaga od ciebie żadnej specjalistycznej wiedzy, ani tym bardziej komputerowych umiejętności. W pierwszej kolejności, musisz przejść na stronę główną Oil Profit i wybrać przycisk oznaczony jako „rejestracja”. Twoim oczom ukaże się formularz rejestracyjny, który musisz uzupełnić wymaganymi informacjami. Zostaniesz poproszony o podanie:

  • imienia i nazwiska
  • numeru telefonu
  • adresu e-mail
  • hasła

Następnie system będzie potrzebował chwilę, by przetworzyć podane przez ciebie dane, a na twoją skrzynkę mailową, zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Pamiętaj, aby przed wysłaniem, drobiazgowo sprawdzić formularz, czy podane przez ciebie dane są wprowadzone poprawnie. Następnie kliknij w link aktywacyjny, co będzie jednoznaczne z potwierdzeniem twojej tożsamości. Zostaniesz wówczas przekierowany na swój osobisty profil.

Kolejny krok

Kolejnym krokiem jest wpłata pierwszego depozytu. O ile przebrnąłeś przez wersję demo i dalej chcesz kontynuować swoją przygodę z Oil Profit, musisz najpierw coś zainwestować. Na szczęście pierwszy depozyt, wcale nie musi być duży. Zwykle wynosi on około 250 euro, co możesz przemienić w naprawdę spory zysk. Swój kapitał możesz pomnażać w każdej chwili i dokonywać kolejnych wpłat. Na tym etapie, możesz podziewać się także rozmowy telefonicznej z asystentem, który zostanie ci automatycznie przydzielony. Powita cię on i udzieli niezbędnych instrukcji, byś bez problemu nauczył się obsługiwać automatycznego bota w świecie tradingu.

 

Środki na twoim koncie zmienią status na aktywny, a ty możesz rozpocząć pierwsze operacje handlowe. Następnym etapem jest sam trading. Jak już wiesz, Oil Profit to swoisty bot, który działa automatycznie w oparciu o najnowsze i najbardziej innowacyjne technologie. Jest on więc zaprogramowany tak, by przyniósł ci największe zyski. Oznacza to, że na podstawie danych, które zostaną wprowadzone do oprogramowania, robot ten będzie samodzielnie zarządzał twoim kapitałem.

Określ więc parametry inwestycyjny, by mógł on wytworzyć swoistą strategię działania. Co więcej, możesz dowolnie i dowolną ilość razy modyfikować działanie bota, którego głównym celem jest spełnienie twoich oczekiwań. Skonfiguruj więc dzienny limit wykonywanych przez niego operacji, a także ustal zakres zysków, których oczekujesz i limit kapitału, który możesz utracić. Po ustaleniu tych zasad, po prostu usiądź wygodnie i pozwól swojemu botowi działać i zarabiać dla ciebie pieniądze.

1 thought on “Oil Profit- logowanie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *