Gdzie kupić Kryptowalutę Shiba Inu Coin?

Gdzie kupić Kryptowalutę Shiba Inu Coin?

Aktulności Artykuł miesiąca artykuły Edukacja Forex Kryptowaluty Poradnik wiadomości

Rynek kryptowalut stale się rozwija i zyskuje sobie coraz większe grono zwolenników. Nic więc dziwnego, że stale możemy obserwować wzrosty, spadki i wahania na rynku kryptowalut, które przestały już dziwić inwestorów. Produkt jakim jest kryptowaluta jest niezwykle intratny dla doświadczonych jak i początkujących inwestorów. Dostrzegają oni bowiem możliwości nie tylko zarobku, ale dalszego rozwoju. Coraz częściej można spotkać się z poradnikami, odnośnie tego jak zacząć inwestować w kryptowaluty. Nie mniej jednak, najczęściej nie są one na bieżąco uaktualniane, a kryptowaluty zmieniają się z dnia na dzień. Z dnia na dzień coraz większym zainteresowaniem cieszy się waluta Shiba Inu Coin. Co powinniśmy o niej wiedzieć i gdzie ją kupić?

Czym jest kryptowaluta Shiba Inu Coin?

Zacznijmy tego, że sama kryptowaluta Shiba Inu Coin opisuje siebie jako przykładną „zdecentralizowaną monetę memową”. Zastanawia was co to w ogóle oznacza? Najprościej rzecz ujmując kryptowaluta Shibu Inu Coin dołączyła do takich projektów jakimi są na przykład: Safemoon, Dogelon, Dogecoin czy NFT. Chyba nikomu nie trzeba przypominać, że obecnie wartość cyfrowych walut jest ponownie przedefiniowywana, właśnie ze względu na rosnące przywiązanie, do prężnie rozwijającej się i zyskującej coraz to nowych zwolenników, kultury memów internetowych.  Można śmiało powiedzieć, że Shiba Inu Coin dąży do zdeklasowania dobrze znanego Dogecoina. Ta cyfrowa waluta wygenerowała ostatnio obrót w wysokości prawie 13 milionów dolarów w ciągu 24 godzin. Traderzy oczywiście tłumnie skupują monety.

 

kup teraz

 

Nie mniej jednak na cyfrową walutę Shiba Inu Coin należy spojrzeć ze znacznie szerszej perspektywy. W ciągu ostatnich 30 dni, czyli okresu jednego miesiąca, cena kryptowaluty Shiba Iu Coin dramatycznie wzrosła aż o 36 876 %. Co więcej sama tekonomika monety jest niezwykła. Aż 50% całkowitej podaży cyfrowej waluty, spłonęło na portfelu Vatalika Buterina. Sam Buterin jest założycielem słynnego Ethereum i oczywiście jest to postać zaufana i szanowana w całej społeczności kryptowalut. Wiadomo, że posunięcie to miało przede wszystkim za zadanie rozwiać obawy przed tym, że projekt cyfrowej waluty Shiba Inu Coin może być przekrętem, a sami jego twórcy jedynie napompują cenę, by następnie pozbyć się udziałów.

Gdzie kupić Kryptowalutę Shiba Inu Coin?
Gdzie kupić Kryptowalutę Shiba Inu Coin?

Innymi słowy, miało to na celu wzbudzenie zaufania społeczności iż projektanci przedsięwzięcia nie porzucą i nie pozostawią nabywców Shiba Inu Coin z bezwartościowym „bublem”. Waluta nawiązuje do motywu słynnego i dobrze znanego „pieseła”. Sama platforma Shiba Inu Coin planuje również w przyszłości uruchomić kolejną walutę o nazwie BONE, która miałaby być oparta na DeFi, a dodatkowo również dzieła sztuki na intratnych targowiska NFT. Planują oni również przekazanie darowizny na rzecz organizacji charytatywnych, które zajmują się ratowaniem psów rasy Shiba Inu.

kup teraz

Gdzie można kupić kryptowalutę Shiba Inu Coin?

Skoro zainteresowała was cyfrowa waluta Shiba Inu Coin, na pewno zastanawiacie się gdzie takową można zakupić. Otóż możecie stać się jej dumnymi posiadaczami, dokonując zakupu na Binance. W tym celu na samym początku będziecie musieli zalogować się na własne konto i odszukać monetę Shiba Inu. Binance ma swoją siedzibę na kajmanach, a właśnie z tego miejsca ugruntowało i przypieczętowało swoją pozycję w sektorze kryptowalut. Operuje ona za pośrednictwem inteligentnego łańcucha, a także setek notowanych na giełdzie monet, a także dysponuje mnóstwem innych produktów handlowych. Dodatkowo należy wiedzieć, że to właśnie Binance jest jedną z opcji szczególnie polecanych traderom, którzy chcą w szczególności zaopatrzyć się w walutę Shiba Inu Coin. Drugą z możliwości jest zakup cyfrowej waluty na eToro. Jest to platforma niezwykle prosta w użyciu, wręcz intuicyjna, dzięki której można handlować akcjami i towarami, a także niezwykle szeroką gamą kryptowalut. Firma to została założona w Izraelu, nie mniej jednak ma swoje biura na całym świecie, a co najważniejsze ma w swojej ofercie kryptowalutę Shiba Inu Coin i nie tylko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *